عوارض قرص فیناستراید

سلام
اگه تو ایران زندگی میکنید و بعد از مصرف این قرص عوارض جانبی رو تجربه کردین میتونید اینجا تجربه خودتون رو با بقیه به اشتراک بذارین.
من فقط به مدت 20 روز این دارو رو به صورت موضعی مصرف کردم و الان بعد از بیش از یک ماه از قطع مصرف هنوز عوارض جانبیش باهامه
میل جنسی که کلا نابود شده و مشکلات حافظه و روانی هم بعضی وقتا خیلی عذاب اور هست

به روزرسانی شرایط

الان چند روزه که احساس بهتری دارم میل جنسی تا حدودی بهتر شده ولی مثل سابق نیست
شدت نعوظ مثل سابقه ولی نعوظ با تحریک ذهنی و نعوظ خود به خودی و نعوظ صبحگاهی ندارم باید حتما با تحریک فیزیکی به نعوظ برسم
برای من تقریبا 45 روز طول کشید تا شرایط جنسیم بهتر بشه اگه شما تازه مصرف این قرص رو قطع کردین حداقل 12 هفته رو برای بهبودی در نظر داشته بشین

1 Like

من هم فقط 10 روز به صورت موضعی استفاده کردم و 10 ماه است که از بی میلی جنسی رنج می برم.

1 Like

داداش بیشترین مدتی که بدون انزال بودی چقدر بود؟
من توی اینترنت از چند نفر پرسیدم گفتن که یه مدت فیناستراید مصرف کردن برای ریزش مو از 3 ماه تا 10 ماه ولی ریزش مو هاشون متوقف نشده بود و روی میل جنسیشون هم تاثیر نذاشته بود بخاطر همین هم دیگه قرص رو مصرف نکردن.
ظاهرا این عوارض فقط روی یک سری از افراد پدیدار میشه و بستگی به شرایط خاصی داره.
من موقع مصرف ریزش مو نداشتم ولی همین که قطع کردمش یهویی هم میل جنسیم نابود شد هم ریزش موهام بیشتر شد
هنوز هم وقتی میرم حموم کلی از مو های سرم میریزه

نگران نباشید تا دو ماه آینده بهبود می یابد و میل جنسی شما باز می گردد اما وقتی دوباره به سراغتان آمد به فکر استفاده مجدد از این دارو نباشید من یک هفته قبل از آن استفاده کردم و عوارض جنسی داشتم اما همه چیز در عرض چند روز به حالت عادی برگشت و دوباره استفاده کردم.فکر میکردم مدتی قبل از آن رفتم هر دفعه میرود اما این بار عوارض دائمی شد و دیگر میل جنسی ندارم.۹ ماه است. به نظر من قطع دارو و شروع مجدد آن دلیل علائم دائمی است، برای همه شما آرزوی موفقیت و بهبودی دارم، فارسی زبان من نیست، زبان من عربی است، اما آنها بسیار نزدیک هستند، اما من از گوگل ترنسلیت استفاده می کنم.

2 Likes

سلام منم حدود ۱ سال فیناستراید مصرف کردم بدون دونستن عوارض بعد که تحقیق کردم فهمیدم کمبود میل جنسیم به خاطره فیناسترایده گذاشتم کنار ۳ ماه خوب شدم بعد ۹ ماه رفتم مزوتراپی مو انجام دادم فکرمیکردم که فقط ویتامین و این چیزا توشه ولی بعد۲ ماه دوباره عوارض فیناسترایده بهم دست داد باز یکم تحقیق کردم فهمیدم توی کوکتل مزوتراپی که به سرم زده بود دکتر دوتاستراید داشته این سری یک سال طول کشید عوارضش بره ولی عوارضه روانی و ذهنی هنوز کامل خوب نشده

1 Like

خداروشکر که عوارض جنسیتبرطرف شد
ولی دیگه هرگز از فیناستراید و دوتاستراید استفاده نکن.
من وقتی فیناستراید موضعی رو قطع کردم (تقریبا دو ماه پیش) موهام به شدت شروع به ریزش کرد حتی از قبل هم بد تر هنوز هم وقتی میرم حموم موهام مشت مشت میریزه. همینجوری ادامه پیدا کنه فک کنم تو 24 سالگی کلا کله‌م طاس بشه. من که دیگه بیخیال موهام شدم اصلا برام مهم نیست که کچل بشم.
تو وقتی فیناستراید رو قطع کردی موهات نمیریخت؟
در مورد عوارض روانی هم به نظر من زیاد به خودت سخت نگیر که مثلا بگی خودمو نابود کردمو ازین حرفا سعی کن به خودت انرژی مثبت بدی و حواستو پرت کنی. دیگه کلا به فیناستراید فکر نکن اصلا. من اوایل هر روز و هر شب بهش فکر میکردم و توی سایتای مختلف عوارض فیناستراید رو میخوندم و وقتی میدیدم که نوشته عوارض دائمیه کلا نابود میشدم، شبا نمیتونستم بخوابم. اگه همونجوری ادامه میدادم قطعا خودکشی میکردم. یخورده روی حافظه ام هم تاثیر گذاشته بعضی موقع یادم میره که چیکار میخواستم بکنم، سعی میکنم هر کاری که میخوام انجام بدمو همون لحظه انجام بدم.
الان هم وضعیتم نسبت به اوایل که عوارض شروع شده بود بهتره ولی مثل قبل از فیناستراید نیستم. انگار یه بخشی از پروستاتم سکته کرده باشه کلا حس عجیبیه.
پیش ارولوژی هم رفتم برای مشکل جنسی بهم گفت که تنها راه اینه که خودش خوب بشه و در کنارش بهم مکمل تغذیه ای آرژنین و جنسینگ داد.که دو ماه مصرف کنم

اره منم قطع کردم فیناسترایدو موهام شروع کرد به ریختن الانم میریزه ولی دیگه بمیرم هم دمبال درمان نمیرم چون همش عوارضه میل جنسیتم قول میدم بهت اگه بهبودی تا الان داشته هرچقدر زمان بگذره بهتر میشه

1 Like