Doçent doktor Meral Mert - Istanbul, Turkey

You can visit associate professor of endocrinology “Meral Mert” at Bakırköy Sadi Konuk hospital, endocrinology department in Istanbul, Turkey. She knows about PFS, and is treating me.
In Turkish:
Bakırköy Sadi Konuk devlet hastanesi Endokrinoloji bölümünde Doçent doktor Meral Mert var, beni o tedavi ediyor. PFS hakkında bilgisi olan, çok iyi bir doktor. Kendisine görünmenizi tavsiye ederim.

1 Like

How is she treating you?

“trying” would have been the correct word I guess. She has given me hormone altering drugs such as clomiphene, aromatase inhibitors, triptorelin and stuff like that. Also vitamins, minerals etc. I feel no difference whatsoever. At least she believes PFS and is trying…

2 Likes

this is good. keep working with her, ask for as many exams as you can

For Turkish people, do not get your tests done in these laboratories, because they give wrong results:
Biruni laboratuarı
Gelişim laboratuarı
Synevo

Have them done in one of the labs below for correct results:
Bakırköy Sadi Konuk hastanesi
Çapa hastanesi
Tetra laboratuarı

In Turkish:
Testlerinizi Biruni, Gelişim, Synevo gibi laboratuarlarda yaptırmayın, sonuçları yanlış çıkıyor. Ben uzun süre oralarda yaptırdım ve hep yanlış sonuç çıktı. Onun yerine Çapa, Bakırköy Sadi Konuk hastanesi ve Tetra laboratuarında yaptırın, oraların sonuçları doğru oluyor.

Thanks vanquish, has she ever cured someone?

Saolasın vanquish, hiç iyileştirdiği birisi olmuş mu?

Nope, there are no doctors in the world who can, but she has more experience than the other doctors I’ve seen, and I’ve seen many.

PFS’yi iyileştirebilen doktor dünyada yok. Meral hanımın tecrübesi diğer görüştüğüm doktorlardan daha fazla, o yüzden tavsiye ediyorum. Çok doktora göründüm bu konuda, hep ünlü proflar ve hiç biri yardımcı olamadı. MrErdem ben mahkemeye vermeyi düşünüyorum ilaç firmasını, istersen beraber verelim? Hatta başka hastalar da bulabilirsek daha da iyi olur.

This is good, many doctors refuse starting a treatment as they think it is mental.

Ben aslında propecia’yı 13 sene önce bi süreliğine kullandım ve kullanırken de kullandıktan sonra da her şey iyiydi. Ta ki 2014 başında accutane kullanana kadar. Accutanezedelerin propeciazedeler ile semptomları birebir aynı. Fakat bizim bu kadar ayrıntılı bir forumumuz yok. Ben semptomlar aynı diye burayı takip ediyorum. Yani mahkeme konusunda yardımcı olmam mümkün değil malesef…

pfs konusunda deneyimli türkçe konuşabileceğim birini arıyorum sitede özel mesaj kısmını bulamadım 2 yıldır bu sorunla uğraşıyorum görüşebileceğimiz skype var mı ?

1 Like

skype adresinizi verir misiniz

1 Like

Ben de türküm, İzmirden. Ozel mesaj kismini acmak icin birkac mesaj atmaniz lazim diger konulara.

Merhaba Meral Mert nasil bir tedavi uyguluyor?